O nas

Stawiamy na kompetencje

Jesteśmy firmą z kilkuletnią tradycją, zajmującą się obsługą klientów zainteresowanych ogniwami fotowoltaicznymi i nie tylko. Nasz zespół tworzą eksperci, od lat związani z rynkiem energetycznym. Dzięki swojemu doświadczeniu, którym dzielimy się z Państwem, oferujemy najlepsze rozwiązania w najlepszych cenach.

Dzięki temu, mają Państwo gwarancję, że świadczone przez Nas usługi są najwyższej jakości. Mając świadomość solidności oraz fachowości, proponowane rozwiązania są poświadczone wszelkimi niezbędnymi certyfikatami oraz referencjami.

Mateusz Brandt

Manager Sprzedaży i doradca energetyczny, związany z branżą energetyczną od prawie 10 lat. Ukończył Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Ekonomiczny na kierunkach Zarządzania i Marketingu oraz Zarzadzania i Inżynierii Produkcji. W ciągu kariery zawodowej pracował dla takich firm jak: RWE Polska SA (obecnie INNOGY), PKP Energetyka SA, ENEA SA czy Green SA. Obecnie właściciel BRANDT ENERGY CONSULTING oraz udziałowiec w Instytucie Doradztwa Energetycznego Spółka z o. o., gdzie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży. Specjalizuje się w doradztwie dużym klientom biznesowym, rokrocznie powiększając portfel o kilkanaście nowych podmiotów. Jest Audytorem Energetycznym i dyplomowanym Trenerem Sprzedaży. Jego konikiem jest sprzedaż energii i gazu oraz efektywność energetyczna. Autor bloga Doradca Energetyczny na MPolska24, a także felietonista green-news.pl. Jak sam mówi: “W wolnych chwilach dealuje energią”.

Piotr Hawliczek

Menedżer z szeroką znajomością krajowych i zagranicznych rynków energii elektrycznej. Posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z branżą energetyczną od jej sprzedaży, poprzez rozwój rynku energii, sprzedaży energii oraz handlu energią na rynku detalicznym i hurtowym. Współpracował z takimi firmami jak Energa SA, PKN Orlen SA, CPU ZETO, Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA, Polskie Sieci Energetycznych SA, Polenergia SA. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Politechniki Łódzkiej również studiów Master of Business Administration prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Pasjonat wycieczek po górskich szlakach i żeglarstwa. Miłośnik roweru i muzyki jazzowej.

0 +
Audytów
0
Zadowolonych klientów